Příprava krajské reprezentace dívek ročníku 2009 se blíží ke svému závěru

12.06.2023

Příprava krajské reprezentace dívek ročníku 2009 se blíží ke svému závěru. K pravidelným tréninkům přibyly i dvě herní konfrontace. 28. května jsme se v okleštěné sestavě zúčastnili tradičního turnaje "O křišťálový míč" v Novém Veselí. Vzhledem k tomu, že se turnaje účastnila i družstva Nového Veselí, Štoků a Bedřichova, startovaly některé hráčky za své mateřské oddíly. Trenéři tak měli možnost vidět děvčata v plném zápasovém vytížení a po turnaji vybrat čtrnáctku nejlepších. Nominace viz. přehled níže. Další zápasovou zkušenost, již v zúženém kolektivu, jsme prodělali v sobotu 10. června v Hustopečích, kam jsme vycestovali na pozvání manželů Pavlicových, trenérů jihomoravského KCM. V celkem pěti modelových utkáních jsme výsledkově uspěli a ve čtyřech z nich zvítězili. Důležitý byl, ale herní projev, ze kterého jsme si odnesli spoustu poznatků do finále přípravy. Nyní nás čeká poslední trénink a v pátek odjezd do Plzně. Pro zdar na Memoriálu uděláme maximum.

Jarní přípravy se účastnilo celkem 22 děvčat ročníku 2009 a mladší. S velkou tréninkovou pílí se děvčata prala o místo v nominaci. Zázemí sportovišť nám poskytli na Gymnáziu v Jihlavě, ZŠ Demlova, ZŠ Štoky a na Bedřichově. Děkujeme. Stejně tak i trenérům a rodičům, kteří umožnili děvčatům účast v přípravě.

Vzhledem k tomu, že propozice LODM 2024 hovoří o startu hráček 2009 a mladší, tak se s touto skupinou nevidíme naposledy. Holky budou mít možnost zabojovat o účast na Olympiádě!

Hráčky nominované na Memoriál Milana Kafky:

1. Rodová Elisabeth   Bedřichov

2. Klimešová Vanesa   Bedřichov

3. Nekvindová Nela   Demlova

4. Nekvindová Linda   Demlova

5. Nela Váchová   Demlova

6. Daniela Rychtecká   Demlova

7. Anna Matějíčková   Demlova

8. Žaneta Píbilová   Jiskra HB

9. Prachařová Eva   Nové Veselí

10. Konvalinková Karolína   Nové Veselí

11. Kateřina Krčilová   Demlova

12. Zuzana Vlková   Pelhřimov

13. Agáta Vodičková   Štoky

14. Agáta Maříková   Štoky