Příprava krajské reprezentace dívek ročníku 2009 se blíží ke svému závěru. K pravidelným tréninkům přibyly i dvě herní konfrontace. 28. května jsme se v okleštěné sestavě zúčastnili tradičního turnaje "O křišťálový míč" v Novém Veselí. Vzhledem k tomu, že se turnaje účastnila i družstva Nového Veselí, Štoků a Bedřichova, startovaly některé hráčky...